Malatya Battalgazi Mutlu Son Masaj Ülkü

Thai masaj uygulaması geleneksel olup Tayland, Çin, Singapur gibi Uzak Doğu ülkelerinden dünyaya yayılan bir uygulamadır. Malatya battalgazi mutlu son masaj Hemen hemen her gün uygulanmasında sıkıntı yoktur. Temelinde yoga felsefesi yatar. En önemli özelliğinden biri de kişinin elbiselerinin çıkarılmadan yapılmasıdır. Battalgazi mutlu son masaj uygulaması için gerekli olan yararlı yağlara gerek yoktur.

Klasik masaj uygulamasında kullanılan teknikler kullanılmaz. Tamamen kendine özgü çekme ve esnetme hareketleri vardır. Malatya battalgazi mutlu son masaj . O yüzden uygulayacak olan kişinin çok iyi eğitim alması gerekir, aksi halde ciddi yaralanmalara ve kas hasarına neden olabilmektedir. Eklem ağrıları ve kas ağrılarına çok iyi gelir. Kaslar esnetme ile esneklik kazanır. Kifoz, skolyoz gibi duruş bozukluklarında tedavi amacıyla kullanılır. Bu uygulama fizik tedavi hareketleri üzerine kuruludur. Duruş bozukluğunu, eklem ağrıları ve kas ağrılarını düzeltmede çok başarılıdır.

Aynı zamanda kişiyi ruhen rahatlatır. İşlem sırasında oluşan ağrı işlem bittikten sonra yerini rahatlamaya bırakır. Ameliyat olmuş kişilere uygulanmaz, nedeniyse çekme ve esnetme hareketleri olduğu için dikişleri açabilir ve organlarda kanamaya neden olabilmektedir. Hem yapan hem uygulayan keyif alır.